FRUGAL dynamic gray

  • FRUGAL dynamic gray
  • FRUGAL dynamic gray
  • FRUGAL dynamic gray
  • FRUGAL dynamic gray
  • FRUGAL dynamic gray
  • FRUGAL dynamic gray
  • FRUGAL dynamic gray
  • FRUGAL dynamic gray
Kaina: 449 EUR
Išsimokėtinai: 18 EUR/mėn.

Elektriniai paspirtukai – tai kompaktiška ir lengva šiuolaikinė transporto priemonė, ypatingai mėgiama jaunimo, tačiau tinkanti bet kurio amžiaus aktyvaus gyvenimo būdo žmonėms. Su šiuo patogiu paspirtuku galima keliauti visur, o ypač – mieste, kur yra dviračių takeliai. Į mokyklą, pas bičiulius, į parduotuvę ir bet kur kitur su bet kokiais reikalais – tai tiesiog nepamainomas transportas, kuriam neegzistuoja jokie piko valandų kamščiai. Judrus, vikrus ir pakankamai greitas – juo galima važiuoti iki 25 km/val. Ir jam nereikia jokių teisių!


Pakrautas paspirtuko akumuliatorius leidžia juo nuvažiuoti iki 25 kilometrų. Mieste tai tikrai pakankamas atstumas. Jei kažkam to per mažai, su šiuo kompaktišku ir lengvu paspirtuku gali drąsiai įlipti į visuomeninį transportą ir važiuoti toliau. Arba pasportuoti ir važiuoti kaip su paprastu paspirtuku. 


Grįžę namo, per 5 valandas pasikrausite akumuliatorių, ir kai tik panorėsite, keliausite vėl. Nereikės pirkti nei vienkartinių ar nuolatinių transporto bilietų, nei benzino. Nereikės laukti autobuso ar troleibuso, nereikės persėdinėti iš vieno transporto į kitą. Jūs patys nepriklausomi savo laiko šeimininkai, važiuojantys jums reikiamu maršrutu!


Elektriniai paspirtukai sparčiai populiarėja Europoje ir Lietuvoje. Jais važinėja ir vaikinai, ir merginos. Ir netgi solidūs tėčiai ir mamos. Lengvai keliaukite paspirtuku su vėjeliu!

 

PARAMETRAI:


greitis -  iki 25 km / h

pravažiavimo atstumas -  iki 18 km

baterija - ličio jonų 5,2 AH

variklis -  36V 250W

įkrovimo laikas  - 4 valandos

8,5 " pripučiami ratai

greičio svirtis - taip

diskinis stabdys - taip

didelis sukimo momentas - taip
 
 
ĮRANGA:

LCD ekranas

LED priekinis apšvietimas

CE sertifikatas


Pakuotėje rasite:

elektrinis paspirtukas Frugal Dynamic white

230V maitinimo įkroviklis su įkrovos signalizacija

naudojimo instrukcijos


lt   en   ru

Elektriniai dviračiai


Stipriausi Lietuvoje 2013-2015
Stipriausi Lietuvoje 2017

Gazelė 2017