Ecobike RM20

  • Ecobike RM20
  • Ecobike RM20
  • Ecobike RM20
  • Ecobike RM20
  • Ecobike RM20
Kaina: 2179 EUR
Išsimokėtinai: 37 EUR/mėn.

Naujausias 2019 m. modelis. 

 

Dabar gali viską – pažink naujus R serijos modelius su išmaniąja elektros energijos reguliavimo sistema!

______________________________________________________________________________


Prie R serijos dviračių darbai truko beveik dvejus metus. Įveikėme šimtus kilometrų kalnuose, kuriuos, atėjus laikui, aplankysi, miškuose, kuriuose būni, ir keliuose, kuriais kasdien judi. Visą tą laiką siekėme tobulumo, tad esame tikri, kad su mūsų naujais dviračiais įveiksi viską – mažus ir didelius išbandymus.


RM – tai pasiūlymas įsigyti aukščiausios klasės treko R serijos dviratį su rėmu 20“. E-bike su centriniu varikliu DAPU 48 V išvysto didesnį nei 80 niutonmetrių (Nm) sukimo momentą. Pastarasis parametras lemia, kad neuždusdamas įveiksi kiekvieną trasą, nepaisant kraštovaizdžio reljefo.Pagal pedalų spaudimo jutiklį sistema reguliuoja variklio darbą, tad elektros energijos pagalba tampa maksimaliai produktyvi  – kompiuteris nuolat fiksuoja Tavo važiavomo būdą ir pagal jį pritaiko elektros energijos tiekimo galingumą.


Priklausomai nuo savo reikalavimų ir poreikių prie dviračio gali priderinti dvi skirtingo stiprumo elektros srovės baterijas: 48 V (10,4 ampervalandžių (Ah) ir 48 V (12,8 Ah). Jos tau padės įveikti maksimalią, atitinkamai 90 km ir 120 km, distanciją. Atmink, kad  nuotolis, per kurį veikia baterijos, priklauso nuo kelio sąlygų ir Tavo pasirinktų nustatymų.

Lengvai naudotis dviračiu Tau padės valdymo monitorius LCD, kuriame nustatysi norimus duomenis ir, be kita ko, patikrinsi įveiktą distanciją, maksimalų ir vidutinį greitį ir baterijos būklę. Monitoriuje įmontuotas USB prievadas, kuriuo galėsi pakrauti išmanųjį telefoną ir kitus įrenginius. Su vairavimo panele sujungta akseleratoriaus rankenėlė.

Trasoje reikalinga atitinkama kokybė, tad RM panaudojome aukščiausio lygio įrangą. Priekinis amortizatorius SunTour  E25, skirtas speed bike ektriniams dviračiams, labia gerai amortizuoja nelygumus, netrukdo didinti greičio ir jį palaikyti. Gerą elastingumą važiuojant užtikrina 9 pavarų perjungiklis MT400 Alivio. Hidrauliniuose diskiniuose Shimano Alivio stabdžiuose įmontuotas srovės nutraukimo jutiklis.

Dviratis aprūpintas pilna apšvietimo sistema – priekinį ir galinį žibintą įjungsi vienu pultelio paspaudimu. Kartu pakuotėje rasi purvasargį ir bagažinę, tad išėmus iš kartono RM iškart tinkamas bet kokiai trasai.


Pildyk savo svajones su Ecobike RM. Dabar gali viską!


Vidutinės distancijos, kurioms užtenka šių baterijų:

- 10,4 Ah LG 48V : 70-90 km (įeina į dviračio kainą)

- 12,8 Ah LG 48V : 90-130 km (+200 Eur)

 

Dviratis yra užblokuotas važiuoti iki 25 km/h greičiu pagal kelių eismo taisykles, tačiau išvažiavus iš pagrindinio kelio, monitoriaus pagalba galima 100% atblokuoti dviračio galią, tada mūsų „Ecobike RM20“ palaiko mus net iki 45 km/h!

 

Taip pat dviratyje yra įmontuota greičio valdymo rankenėlė, kuri padeda įsibėgėti dviračiui net iki 45 km/h neminant pedalų!!!

 

 


Variklio techniniai parametrai:

Sukimo momentas - 80 N.m

Greitis - max. 45 km/h

Voltazas - 48V

Pravažiavimo atstumas - 70-120 km

Nominali galia - 250W

Maksimali galia - 760W


 

 

Techniniai parametrai:

 

Variklis

centrinis variklis DAPU su nom. 250W max. 760W galia su torque sensor

Svoris

24,8 kg

Sistema

panelė LCD – 6 elektros energijos reguliavimo lygiai, greičio matuoklis, rankenėlė iki 45 km/h, vienos dienos ir visa distancija, sistemos valdymas, baterijos įtampos rodiklis

Maks. apkrovimas

125 kg (kartu su bagažine)

Rėmas

20" colių Hydroformed Aluminium

Ratas

28 coliai, pastiprinti Remerx stipinai ir ratlankiai

Padangos

28 x 1,75 Schwalbe Energizer Plus

Perjungikliai

galinis – Shimano Alivio 9 speed

Pakaba

priekis – amortizuojama šakė SunTour E25 SPEED BIKE

Stabdžiai

hidrauliniai diskiniai Shimano MT400 Alivio, su elektros energijos nutraukimu

Rankenėlės

Shimano Altus

Vairas

Promax HB-3188

Vairo išnešimas

Promax MA-595S

Kasetė

Shimano ACSHG2009136

Stebulė

Modus MD-JA159F-DSE-QR

Balnelis

Selle Royal ARIEL

Apšvietimas

PRIEKYJE – Spaninga KENDO XE, GALE-Spaninga MLL XE

Pakuotės matmenys

150 x 25 x 90 cm

Dviračio matmenys

190 x 62 x 120 cm

 

Produktas atitinka naujausią Europos Sąjungos elektrinių dviračių normą EN15194

 

 

 

Pagalba važiuojant

              

Dviratis turi praktišką LCD ekraną, rodantį akumuliatoriaus būseną ir įrengtą 6 lygių pagalbą važiuojant. Ekranas turi spidometrą, odometrą, ir parodoelektros energijos suvartojimo lygį.


 

 

Lengvas dizainas ir galinga baterija

 

                Dviračio rėmas yra pagamintas iš lengvo aliuminio, todėl jis sveria labai mažai ir tikrai nėra tiesa, kad visi elektriniai dviračiai yra sunkūs! Ecobike taip pat paneigė mitą, kad važiavimas dviračiu su įmontuotu varikliu beveik nesiskiria nuo tradicinio! Ličio-jonų baterija LG suteikia galimybę pravažiuoti didelį atstumą lengvai ir smagiai.


 

 

Bešepetėlinis laisvaeigis variklis


                Bešepetėlinis ir laisvaeigis elektrinis variklis, kuriame buvo įrengti holo davikliai, turi pakankamai galios ir leidžia judėti skirtingomis vietovėmis ir laisvai  įveikti didelius atstumus.lt   en   ru

Elektriniai dviračiai


Stipriausi Lietuvoje 2013-2015
Stipriausi Lietuvoje 2017

Gazelė 2017