Ecobike RS21

  • Ecobike RS21
  • Ecobike RS21
  • Ecobike RS21
  • Ecobike RS21
  • Ecobike RS21
Kaina: 2249 EUR
Išsimokėtinai: 35 EUR/mėn.

Naujausias 2019 m. modelis. 

 

Dabar gali viską – pažink naujus R serijos modelius su išmaniąja elektros energijos reguliavimo sistema!

______________________________________________________________________________


Prie R serijos dviračių darbai truko beveik dvejus metus. Įveikėme šimtus kilometrų kalnuose, kuriuos, atėjus laikui, aplankysi, miškuose, kuriuose būni, ir keliuose, kuriais kasdien judi. Visą tą laiką siekėme tobulumo, tad esame tikri, kad su mūsų naujais dviračiais įveiksi viską – mažus ir didelius išbandymus.


RS – tai pasiūlymas įsigyti aukščiausios klasės treko R serijos dviratį su rėmu 21“. E-bike su centriniu varikliu DAPU 48 V išvysto didesnį nei 80 niutonmetrių (Nm) sukimo momentą. Pastarasis parametras lemia, kad neuždusdamas įveiksi kiekvieną trasą, nepaisant kraštovaizdžio reljefo.Pagal pedalų spaudimo jutiklį sistema reguliuoja variklio darbą, tad elektros energijos pagalba tampa maksimaliai produktyvi  – kompiuteris nuolat fiksuoja Tavo važiavomo būdą ir pagal jį pritaiko elektros energijos tiekimo galingumą.


Priklausomai nuo savo reikalavimų ir poreikių prie dviračio gali priderinti dvi skirtingo stiprumo elektros srovės baterijas: 48 V (10,4 ampervalandžių (Ah) ir 48 V (12,8 Ah). Jos tau padės įveikti maksimalią, atitinkamai 90 km ir 120 km, distanciją. Atmink, kad  nuotolis, per kurį veikia baterijos, priklauso nuo kelio sąlygų ir Tavo pasirinktų nustatymų.

Lengvai naudotis dviračiu Tau padės valdymo monitorius LCD, kuriame nustatysi norimus duomenis ir, be kita ko, patikrinsi įveiktą distanciją, maksimalų ir vidutinį greitį ir baterijos būklę. Monitoriuje įmontuotas USB prievadas, kuriuo galėsi pakrauti išmanųjį telefoną ir kitus įrenginius. Su vairavimo panele sujungta akseleratoriaus rankenėlė.

Trasoje reikalinga atitinkama kokybė, tad RS panaudojome aukščiausio lygio įrangą. Priekinis amortizatorius SunTour XCR 32 AIR LO-R SPEED BIKE, skirtas speed bike ektriniams dviračiams, labia gerai amortizuoja nelygumus, netrukdo didinti greičio ir jį palaikyti. Gerą elastingumą važiuojant užtikrina 10 pavarų perjungiklis Shimano Deore. Hidrauliniuose diskiniuose Shimano Alivio stabdžiuose įmontuotas srovės nutraukimo jutiklis.

Dviratis aprūpintas pilna apšvietimo sistema – priekinį ir galinį žibintą įjungsi vienu pultelio paspaudimu. Kartu pakuotėje rasi purvasargį ir bagažinę, tad išėmus iš kartono RS iškart tinkamas bet kokiai trasai.


Pildyk savo svajones su Ecobike RS. Dabar gali viską!


Vidutinės distancijos, kurioms užtenka šių baterijų:

- 10,4 Ah LG 48V : 70-90 km (įeina į dviračio kainą)

- 12,8 Ah LG 48V : 90-130 km (+200 Eur)

 

Dviratis yra užblokuotas važiuoti iki 25 km/h greičiu pagal kelių eismo taisykles, tačiau išvažiavus iš pagrindinio kelio, monitoriaus pagalba galima 100% atblokuoti dviračio galią, tada mūsų „Ecobike RS21“ palaiko mus net iki 45 km/h!

 

Taip pat dviratyje yra įmontuota greičio valdymo rankenėlė, kuri padeda įsibėgėti dviračiui net iki 45 km/h neminant pedalų!!!

 

 


Variklio techniniai parametrai:

Sukimo momentas - 80 N.m

Greitis - max. 45 km/h

Voltazas - 48V

Pravažiavimo atstumas - 70-120 km

Nominali galia - 250W

Maksimali galia - 760W


 

 

Techniniai parametrai:

 

Variklis:

centrinis variklis DAPU su nom. 250W max. 760W galia su torque sensor

Svoris:

24,8 kg

Sistema:

panelė LCD –6 elektros energijos reguliavimo lygiai, greičio matuoklis, rankenėlė iki 45 km/h, vienos dienos ir visa distancija, sistemos valdymas, baterijos įtampos rodiklis

Maks. apkrovimas:

125 kg (kartu su bagažine)

Rėmas:

21" colių Hydroformed Aluminium

Ratas:

29 coliai, pastiprinti Remerx stipinai ir ratlankiai

Padangos:

29 x 2,10 Schwalbe Smart Sam

Perjungikliai:

galinis – Shimano Deore 10 speed

Pakaba:

priekis – amortizuojama šakė SunTour XCR 32 AIR LO-R SPEED BIKE

Stabdžiai:

hidrauliniai diskiniai Shimano MT400 Alivio, su elektros energijos nutraukimu

Rankenėlės:

Deore KSLM6000RA

Vairas:

Zoom MTB-AL-312BT

Vairo išnešimas:

 Promax MA-47

Kasetė:

 Shimano CS-HG500-10

Stebulė:

 Modus MD-JA159F-DSE-QR

Balnelis:

 Velo VL-3363

Apšvietimas:

PRIEKYJE – Spaninga KENDO XE, GALE-Spaninga MLL XE

Pakuotės matmenys:

150 x 25 x 90 cm

Dviračio matmenys:

190 x 62 x 120 cm


Gaminys atitinka naujausią Europos Sąjungos elektrinių dviračių gamybos normą  EN15194.

 

Pagalba važiuojant

              

Dviratis turi praktišką LCD ekraną, rodantį akumuliatoriaus būseną ir įrengtą 6 lygių pagalbą važiuojant. Ekranas turi spidometrą, odometrą, ir parodoelektros energijos suvartojimo lygį.


 

 

Lengvas dizainas ir galinga baterija

 

                Dviračio rėmas yra pagamintas iš lengvo aliuminio, todėl jis sveria labai mažai ir tikrai nėra tiesa, kad visi elektriniai dviračiai yra sunkūs! Ecobike taip pat paneigė mitą, kad važiavimas dviračiu su įmontuotu varikliu beveik nesiskiria nuo tradicinio! Ličio-jonų baterija LG suteikia galimybę pravažiuoti didelį atstumą lengvai ir smagiai.


 

 

Bešepetėlinis laisvaeigis variklis


                Bešepetėlinis ir laisvaeigis elektrinis variklis, kuriame buvo įrengti holo davikliai, turi pakankamai galios ir leidžia judėti skirtingomis vietovėmis ir laisvai  įveikti didelius atstumus.lt   en   ru

Elektriniai dviračiai


Stipriausi Lietuvoje 2013-2015
Stipriausi Lietuvoje 2017

Gazelė 2017