Ecobike Cortina lux 17

  • Ecobike Cortina lux 17
  • Ecobike Cortina lux 17
  • Ecobike Cortina lux 17
  • Ecobike Cortina lux 17
  • Ecobike Cortina lux 17
  • Ecobike Cortina lux 17
  • Ecobike Cortina lux 17
  • Ecobike Cortina lux 17
  • Ecobike Cortina lux 17
Kaina: 1749 EUR
Išsimokėtinai: 30 EUR/mėn.

Naujausias 2019 m. modelis. 

 

Elektrinis dviratis EcoBike Cortina lux 17“, centrinis variklis, modelis  2019

 

Gaminio aprašas

 

Centrinis variklis ir perjungiklis Shimano Nexus. Jeigu Tau reikia daugiau, Tu radai – išbandyk Cortina Lux!

______________________________________________________________________________

Cortina LUX – dar viena fantazija apie patogų elektrinį dviratį, kurią mums pavyko įgyvendinti. Centrinis 250 W variklis, generuojantis puikų sukimo momentą, leidžia laisvai įveikti net gana stačias aukštumas. Naudojantis perjungikliu Nexus 7, važiavimas yra sklandus ir malonus. Konstrukcija, sudaranti vieną elementą, riboja laidų kiekį dviratyje, todėl yra atsparesnė dulkėms ir vandeniui.

 

Su LG baterijomis galima įveikti nuo 50 net iki 160 km! Daug naudingų funkcijų atlieka monitorius LCD ir USB prievadas, skirtas išmaniųjų telefonų ir kitų įrenginių pakrovimui. Papildomas palengvinimas yra greičio rankenėlė, kuria, važiuojant dviračiu, galima įjungti elektros srovę. Variklis ir baterija, pritvirtinti prie e-bike rėmo, garantuoja puikų masės pasiskirstymą ir iš esmės nekeičia klasikinio dviračio dizaino.

 

Cortina LUX, kaip ir jo prototipas, yra miesto dviratis, kuris puikiai tiks ir savaitgalio išvykoms į vietas, kur baigiasi miesto dviračių takeliai. Dėl priekinės šakės SunTour NEX HLO-P 700Camortizacijos ir padangų Schwalbe Tyrago 700C*40Cpavyko pasiekti optimalų riedėjimą (trakcja) įvairiomis sąlygomis. Gelinis balnelis Selle Royal Lookin Basic-A230 garantuoja visišką komfortą. Siekdami, kad kiekvienas prisiderintų atitinkamą sėdėjimo padėtį, panaudojome reguliuojamą tiltelį, kuriuo per keletą sekundžių galimą nustatyti plataus diapazono balnelio aukštį.

 

Didelis naujojo modelio privalumas yra Shimano Nexus perjungiklis. Uždara konstrukcija atspari smėliui, vandeniui, labai tvirta. Perjungti greičius galima netgi stovint, tad pajudėti iš vietos negali būti paprasčiau.

 

Išlaikėme idealų kompromisinį variantą tarp miesto ir kalnų dviračio (trekingowy), dėl to Cortina galima naudotis įvairiai. O visa tai už konkurencingiausią kainą rinkoje!

 

Vidutinės distancijos, kurioms užtenka šių baterijų:

- 36 V 10,4 Ah - 50-80 km (įeina į dviračio kainą)
- 36 V 13 Ah  - 60-110 km (  +180 Eur )
- 36 V 16 Ah -  80-160 km ( +280 Eur )

 

Dviratis yra užblokuotas važiuoti iki 25 km/h greičiu pagal kelių eismo taisykles, tačiau išvažiavus iš pagrindinio kelio, monitoriaus pagalba galima 100% atblokuoti dviračio galią, tada mūsų „Cortina lux 17“ palaiko mus net iki 35 km/h!

 

Taip pat dviratyje yra įmontuota greičio valdymo rankenėlė, kuri padeda įsibėgėti dviračiui net iki 35 km/h neminant pedalų!!!

 


Variklio techniniai parametrai:

Kontroleris - LISHUI SINE WAVE

Sukimo momentas - 60 N.m

Greitis - max. 35 km/h

Voltazas - 36V

Pravažiavimo atstumas - 50-160 km

Nominali galia - 250W


 

 

Produktas atitinka naujausią Europos Sąjungos elektrinių dviračių normą EN15194

 

 

Važiavimo režimas


                Praktiškame dviračio LCD ekrane galima stebėti akumuliatoriaus įkrovimo lygį, važiavimo greitį, matuoti distanciją keliuose konfiguracijose  bei pasirinkti vieną iš 3 minimo režimų.


 

Lengva konstrukcija


                Rėmas, pagamintas iš lengvo aliuminio lydinio, nulemia nedidelį dviračio svorį. Netiesa, kad visi elektriniai dviračiai yra sunkūs. Elektriniai dviračiai ecobike paneigia šį mitą ir įrodo, kad dviratis su varikliu praktiškai niekuo nesiskyria nuo tradicinio dviračio.


 

Bešepetėlinis laisvaeigis variklis


                Bešepetėlinis ir laisvaeigis elektrinis variklis turi pakankamai galios užtikrinti efektyvų judėjimą ir komfortą įvairaus sudėtingumo ruožuose bei įveikiant pačius didžiausius atstumus.


 lt   en   ru

Elektriniai dviračiai


Stipriausi Lietuvoje 2013-2015
Stipriausi Lietuvoje 2017

Gazelė 2017