You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Ecobike Cortina lux 17

€1,749
  • Prekės kodas: Ecobike Cortina lux 17
  • Prieinamumas: Yra sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Naujausias 2019 m. modelis. 

Elektrinis dviratis EcoBike Cortina lux 17“, centrinis variklis, modelis  2019

Centrinis variklis ir perjungiklis Shimano Nexus. Jeigu Tau reikia daugiau, Tu radai – išbandyk Cortina Lux!

Cortina LUX – dar viena fantazija apie patogų elektrinį dviratį, kurią mums pavyko įgyvendinti. Centrinis 250 W variklis, generuojantis puikų sukimo momentą, leidžia laisvai įveikti net gana stačias aukštumas. Naudojantis perjungikliu Nexus 7, važiavimas yra sklandus ir malonus. Konstrukcija, sudaranti vieną elementą, riboja laidų kiekį dviratyje, todėl yra atsparesnė dulkėms ir vandeniui.

Su LG baterijomis galima įveikti nuo 50 net iki 160 km! Daug naudingų funkcijų atlieka monitorius LCD ir USB prievadas, skirtas išmaniųjų telefonų ir kitų įrenginių pakrovimui. Papildomas palengvinimas yra greičio rankenėlė, kuria, važiuojant dviračiu, galima įjungti elektros srovę. Variklis ir baterija, pritvirtinti prie e-bike rėmo, garantuoja puikų masės pasiskirstymą ir iš esmės nekeičia klasikinio dviračio dizaino.

Cortina LUX, kaip ir jo prototipas, yra miesto dviratis, kuris puikiai tiks ir savaitgalio išvykoms į vietas, kur baigiasi miesto dviračių takeliai. Dėl priekinės šakės SunTour NEX HLO-P 700Camortizacijos ir padangų Schwalbe Tyrago 700C*40Cpavyko pasiekti optimalų riedėjimą (trakcja) įvairiomis sąlygomis. Gelinis balnelis Selle Royal Lookin Basic-A230 garantuoja visišką komfortą. Siekdami, kad kiekvienas prisiderintų atitinkamą sėdėjimo padėtį, panaudojome reguliuojamą tiltelį, kuriuo per keletą sekundžių galimą nustatyti plataus diapazono balnelio aukštį.

Didelis naujojo modelio privalumas yra Shimano Nexus perjungiklis. Uždara konstrukcija atspari smėliui, vandeniui, labai tvirta. Perjungti greičius galima netgi stovint, tad pajudėti iš vietos negali būti paprasčiau.

Išlaikėme idealų kompromisinį variantą tarp miesto ir kalnų dviračio (trekingowy), dėl to Cortina galima naudotis įvairiai. O visa tai už konkurencingiausią kainą rinkoje!

Dviratis yra užblokuotas važiuoti iki 25 km/h greičiu pagal kelių eismo taisykles, tačiau išvažiavus iš pagrindinio kelio, monitoriaus pagalba galima 100% atblokuoti dviračio galią, tada mūsų „Cortina 17“ palaiko mus net iki 35 km/h!

Taip pat dviratyje yra įmontuota greičio valdymo rankenėlė, kuri padeda įsibėgėti dviračiui net iki 35 km/h neminant pedalų!!!

Produktas atitinka naujausią Europos Sąjungos elektrinių dviračių normą EN15194.

Variklio techniniai parametrai
Kontroleris LISHUI SINE WAVE
Sukimo momentas 60 N.m
Greitis - max 35 km/h
Voltažas 36V
Pravažiavimo atstumas 50-160 km (priklauso nuo pasirinktos baterijos talpos)
Nominali galia 250W
Maksimali galia 540W
Techniniai parametrai
Svoris 24,9 kg
Sistema panelė LCD C600E – 6 elektros energijos reguliavimo lygiai, greičio matuoklis, gazo rankenėlė, vienos dienos ir visa distancija, sistemos valdymas, baterijos įtampos rodiklis.
Max apkrovimas 125 kg (kartu su bagažinė)
Rėmas 17" colių Hydroformed Aluminium
Ratas 28 coliai, pastiprinti Remerx stipinai ir ratlankiai
Perjungikliai NEXUS 7-speed
Pakaba priekis – amortizuojama šakė SunTour NEX HLO-P 700C
Stabdžiai V-brake PROMAX TX-117
Rankenėlės Schimano NEXUS
Vairas PROMAX HB-T305
Vairo išnešimas PROMAX MA-573
Stebulė Yoytech 751DSE
Balnelis Selle Royal Lookin Basic-A230
Pakuotės matmenys 140 x 25 x 75 cm
Dviračio matmenys 190 x 62 x 120 cm