You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Komplektas - 350W (galui) 350W (galui)

€999
  • Prekės kodas: 350W (galui)
  • Prieinamumas: Išparduota


Visiems tiems, kurie nenori skirtis su savo dviračiais, bet kartu jaučia, kad kažko juose trūksta, nutarėme padaryti prieinamą technologiją, naudojamą elektrinėms mūsų dviračių pavaroms. Įsitikink, kaip lengvai gali išplėsti savo dviračio galimybes: panaudojęs „Ecobike“ komplektą, padarysi jį elektrinį! 

Elektrinis „Ecobike“ pavaros komplekto su 350 W varikliu, įmontuotu galiniame rate, mechanizmas puikiai pasiteisino daugeliui mūsų dviračių. Be pasipriešinimo patikimai veikiantis variklis laisvai leidžia įsibėgėti iki 35 km/h (jį atblokavus) ir įveikti aukštesnes vietas. Ličio jonų baterijos su Samsungo arba LG grandimis, derinamos su šiuo komplektu, puikiai papildo dviračio galimybes – jų talpa, svyruojanti nuo 10,4 Ah iki 16 Ah, leidžia įveikti nuo 80 iki 160 km!

Labai paprastas montavimas! Būtinai pasižiūrėk filmuką!

Trapecinio komplekto montavimo instrukcija. Variklis – galinėje stebulėje.

Naudotis elektros energija galima dviem būdais: vienas yra automatinis variklio įjungimas sukant pedalus, suveikus judėjimo jutikliui, kuris montuojamas prie dantračio (korba), o antras – greičio rankenėlė, kuri taip pat leidžia įsibėgėti visu greičiu.

Važiavimą dviračiu palengvina LCD monitorius, kuriame gali susireguliuoti elektros srovės kiekį pagal savo poreikius. Papildomai dviratyje yra USB jungtis, kad galėtumei iš komplekto baterijos pasikrauti telefoną arba kitą įrenginį.