Ecobike e-MTB
Kaina: 1449 EUR
Išsimokėtinai: 67 EUR/mėn.

Lietuvos sandėlyje: Turime (Laisvės pr. 82, 867922922)

Atsižvelgdami į didelį „Prox 27,5“ modelio populiarumą, nusprendėme sukurti eilinį „e-MTB“ dviratį su 350W  nominalios galios varikliu.
„e-MTB“ – tai kalnų dviratis su 19 colių hidroformuotu rėmu bei 27,5 colių ratais. Po metus trukusių bandymų nusprendėme, kad 250W galios variklio nepakanka šios klasės dviračiui, dėl to įrengėme 350W nominalios galios variklį.

 

Pagrindinis dviračio privalumas yra, visų pirma, moderni varomoji sistema, kuri anksčiau buvo naudojama tik aukštesnės klasės dviračiuose. 350W nominalios galios variklis užtikrina nepamirštamus vairavimo įspūdžius.

 

Nuo 2016 metų varikliuose buvo įrengti holo davikliai, kurie kartu su naujo tipo valdikliais „sine wave“, kitaip sinusoidiniais, padaro taip, kad variklio darbas dar niekad nebuvo toks sklandus. Iki šiol tokius sprendimus turėjo tik dviračiai „iš aukštesnės lentynos“.

 

Absoliuti naujiena yra ta, kad dviračio baterijos vieta yra pačiame rėme, dėka tokio sprendimo svorio centras yra idealiai paskirstytas per vidurį, baterija nepastebima bei labai gerai apsaugota nuo pažeidimų. Mūsų akumuliatorių sukūrėme pagal „SANYO“ firmos nustatymus,36V13Ah talpos,  kuris leidžia laisvai pravažiuoti nuo 40 iki 70 km atstumą.

 

Dviratis yra užblokuotas važiuoti iki 25km/h greičiu pagal kelių eismo taisykles, tačiau išvažiavus iš pagrindinio kelio, monitoriaus pagalba galima 100% atblokuoti dviračio galią, tada mūsų „e-MTB“ palaiko mus net iki 35 km/h !

 

Mes vieninteliai, kurie naudoja hidraulinius stabdžius be maitinimo, tai reiškia, kad kiekvieną kartą stabdant, svirtyse esantis daviklis sustabdo elektros srovės maitinimą, kas yra labai svarbu, kai yra įrengtas 350W galios variklis.

 

„e-MTB“ – tai, visų pirma:  

  1. Labai stipri baterija 36V 10,4 Ah pagal „SAMSUNG“ firmos nustatymus, kuri leidžia pravažiuoti net iki 70 km atstumą!!!
  2. Galingas variklis, apie kurį jau minėjome. 
  3. Didelis LCD monitorius,  kurio pagalba valdyti atskiras funkcijas yra lengva ir smagu.
  4. Hidroformuota aliuminio rėmo ir atskirų elementų konstrukcija su baterija sudaro  bendrą 23,5 kg dviračio svorį.
  5. „TEKTRO AURIGA“ dvigubi hidrauliniai diskiniai stabdžiai,  atjungiami nuo maitinimo, padeda be vargo sustabdyti dviratį.
  6. Amortizuota „SunTour XCM“  priekinė pakaba – šakė puikiai slopina nelygybes.
  7. Greičio valdymo rankenėlė padeda dviračiui įsibėgėti iki 35km/h neminant pedalų !!!
  8. 27 „Shimano Acera“ pavaros.
  9. Sinusoidinio valdiklio „sine wave“ ir holo daviklių variklyje pagalba darbas tampa sklandus.  


lt   en   ru

Elektriniai dviračiai


Stipriausi Lietuvoje 2013-2015
Stipriausi Lietuvoje 2017

Gazelė 2017